Inicio Polecamy Wyniki pierwszej tury wyborów Prezydenta RP w Hiszpanii

Wyniki pierwszej tury wyborów Prezydenta RP w Hiszpanii

Compartir
Wybory Prezydenta Rzeczypospolite Polskiej w dniu 10.05.2015 r.
wybory
Obwodowa Komisja Wyborcza

56 Madryt (Ambasada)

Glosy ważne :   260        

BRAUN Grzegorz Michał                        18

DUDA Andrzej                                          63

JARUBAS Adam Sebastian                      0

KOMOROWSKI Bronisław Michał      115

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard          8

KOWALSKI Marian Tadeusz                    2

KUKIZ Paweł Piotr                                    37

OGÓREK Magdalena Agnieszka               6

PALIKOT Janusz Marian                          10

TANAJNO Paweł Jan                                   0

WILK Jacek                                                    1

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

57 Madryt (WK)

Glosy ważne :   338

BRAUN Grzegorz Michał                         5

DUDA Andrzej                                         63

JARUBAS Adam Sebastian                      1

KOMOROWSKI Bronisław Michał    135

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard      26

KOWALSKI Marian Tadeusz                  6

KUKIZ Paweł Piotr                                  84

OGÓREK Magdalena Agnieszka             7

PALIKOT Janusz Marian                         7

TANAJNO Paweł Jan                                4

WILK Jacek                                                 0

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

58 Madryt (Instytut Polski)

Glosy ważne :    225

BRAUN Grzegorz Michał                        8

DUDA Andrzej                                        40

JARUBAS Adam Sebastian                     0

KOMOROWSKI Bronisław Michał     80

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard      14

KOWALSKI Marian Tadeusz                  2

KUKIZ Paweł Piotr                                  55

OGÓREK Magdalena Agnieszka            8

PALIKOT Janusz Marian                         6

TANAJNO Paweł Jan                                7

WILK Jacek                                                 5

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

59 Pampeluna (KH)

Glosy ważne :   53

BRAUN Grzegorz Michał                        0

DUDA Andrzej                                        15

JARUBAS Adam Sebastian                    1

KOMOROWSKI Bronisław Michał     17

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard       2

KOWALSKI Marian Tadeusz                  1

KUKIZ Paweł Piotr                                 13

OGÓREK Magdalena Agnieszka            1

PALIKOT Janusz Marian                        3

TANAJNO Paweł Jan                               0

WILK Jacek                                                0

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

60 Walencja (KH)

 

Glosy ważne :    156

 

BRAUN Grzegorz Michał                           3

DUDA Andrzej                                           16

JARUBAS Adam Sebastian                       2

KOMOROWSKI Bronisław Michał       59

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard        15

KOWALSKI Marian Tadeusz                    3

KUKIZ Paweł Piotr                                   46

OGÓREK Magdalena Agnieszka              6

PALIKOT Janusz Marian                          3

TANAJNO Paweł Jan                                 2

WILK Jacek                                                  1

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

61 Malaga (KH)

 

Glosy ważne :   121

 

BRAUN Grzegorz Michał                         2

DUDA Andrzej                                          14

JARUBAS Adam Sebastian                      1

KOMOROWSKI Bronisław Michał      35

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard       13

KOWALSKI Marian Tadeusz                   0

KUKIZ Paweł Piotr                                   41

OGÓREK Magdalena Agnieszka              6

PALIKOT Janusz Marian                          3

TANAJNO Paweł Jan                                 3

WILK Jacek                                                  3

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

62 Teneryfa (Adeje)

 

Glosy ważne :   55

 

BRAUN Grzegorz Michał                          0

DUDA Andrzej                                             5

JARUBAS Adam Sebastian                       0

KOMOROWSKI Bronisław Michał        24

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard          4

KOWALSKI Marian Tadeusz                     0

KUKIZ Paweł Piotr                                    20

OGÓREK Magdalena Agnieszka               1

PALIKOT Janusz Marian                            1

TANAJNO Paweł Jan                                  0

WILK Jacek                                                   0

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

63 Las Palmas de Gran Canaria (KH)

 

Głosy ważne :   54

 

BRAUN Grzegorz Michał                         2

DUDA Andrzej Sebastian                         4

JARUBAS Adam Sebastian                      0

KOMOROWSKI Bronisław Michał       15

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard       10

KOWALSKI Marian Tadeusz                   0

KUKIZ Paweł Piotr                                   21

OGÓREK Magdalena Agnieszka              0

PALIKOT Janusz Marian                           1

TANAJNO Paweł Jan                                  1

WILK Jacek                                                   0

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza

64 Barcelona (KG)

 

Głosy ważne :   600

 

BRAUN Grzegorz Michał                             7

DUDA Andrzej Sebastian                          80

JARUBAS Adam Sebastian                          1

KOMOROWSKI Bronisław Michał        246

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard          44

KOWALSKI Marian Tadeusz                       2

KUKIZ Paweł Piotr                                     155

OGÓREK Magdalena Agnieszka                20

PALIKOT Janusz Marian                            25

TANAJNO Paweł Jan                                   13

WILK Jacek                                                      7

 

 

 

 

Łącznie w 9 komisjach w Hiszpanii:

 

Wyborcy wpisani do spisów wyborczych:   2355

Głosów ważnych: 1862

 

 

BRAUN Grzegorz Michał:                       45   (2,4%)

DUDA Andrzej:                                      300    (16,1%)

JARUBAS Adam Sebastian:                     6    (0,3%)

KOMOROWSKI Bronisław Michał:   726    (38,98%)

KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard:   136    (7,45%)

KOWALSKI Marian Tadeusz :              16    (0,85%)

KUKIZ Paweł Piotr:                              472    (25,33%)

OGÓREK Magdalena Agnieszka:         55    (2,94%)

PALIKOT Janusz Marian:                     59    (3,15%)

TANAJNO Paweł Jan:                            30   (1,6%)

WILK Jacek:                                              17   (0,9%)